Apie mus

Kas nutinka, kai susitinka dvi kūrybiškos ir nemažą profesinių žinių bagažą turinčios savo srities specialistės? Gimsta naujas ženklas “OU.GUD”, už kurio stovi Odeta ir Urtė. Susipažinkime!

Odeta Danielė

Visi esame matę reklaminius stendus, kurie skelbia "Vieta Jūsų reklamai", tad čia yra mano asmeninis stendas, kuriame noriu "pasireklamuoti" ir papasakoti, kuo mano patirtis gali būti naudinga Jums!

Marketingo srityje esu daugiau nei 6 metai. Per tą laiką dirbau ne tik su privataus kapitalo, bet ir valstybinio sektoriaus bei tarptautinėmis įmonėmis. Ką aš galiu? Galiu nuo A iki Ž parengti socialinių tinklų marketingo strategiją ir su komanda ją pilnai įgyvendinti. Mane itin žavi strategijos kūrimo ir idėjų generavimo procesas, kuomet viskas sugula į komunikacijos planą, startuoja įgyvendinimas ir matomi realiai apčiuopiami rezultatai. Ar būna, kad reikia pakeitimų? Tikrai taip, nes tik darant matai, ko reikia ir kas veikia arba ne. Tikiu, kad nuoseklus darbas ir komandiškumas gali padėti užkopti į savo veiklos Everestą.

Urtė Gylienė

Turėdama didžiulį potraukį ir alkį menui, 2008 m. įstojau į Vilniaus dailės akademiją, kurioje baigiau vizualiojo dizaino bakalaurą. Savo karjerą pradėjau dirbdama grafikos dizainere, o vėliau pastebėjusi, kad vizualusis dizainas stipriai keliasi į socialinius tinklus, žengiau į socialinių tinklų komunikacijos specialistės kelią, kuriame esu iki šiol. Tikiu, kad komunikacijos specialistas turi mokėti kurti ne tik įtraukiantį ir gerai apgalvotą tekstinį turinį, bet ir gebėti jį apvilkti į vizualiai patrauklų ir įdomų vaizdinį rūbą. Visumos dermė šiame darbe yra be galo svarbi. Be gero vizualo - joks tekstas nebus įdomus, kaip ir be gero teksto vizualas praras savo vertę ir patrauklumą. Savo patirties bagaže nešuosi darbą su medicinos įstaigomis, todėl mano “arkliukas” yra medicininės temos, komunikacija su potencialiais pacientais/klientais.

Mes tikime,

kad verslo sėkmė šiais laikais persikėlusi į skaitmeninę erdvę, labai stipriai priklauso nuo teisingos, strategiškai apgalvotos, individualios bei į tikslinį klientą orientuotos komunikacijos. Mes pasirūpinsime Jūsų socialinių tinklų komunikacija ir reklaminių kampanijų įgyvendinimu, sukursime individualų, įtraukiantį ir Jūsų verslui pritaikytą dizainą, kuris padės pasiekti pastebimų ir realiai pamatuojamų rezultatų.

__________________________________________________________

Parašykite mums

Sudomino mūsų teikiamos paslaugos? Turite klausimų arba norite pasikonsultuoti? Užpildykite šią formą, ir artimiausiu metu mes su Jumis susisieksime!

Sekite mus socialiniuose tinkluose: